Przedłużanie paznokci metodą żelową

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Odnowa Leszno

Przedłużanie paznokci metodą żelową – Odnowa Leszno. Znudziły Ci się Twoje paznokcie? Uważasz, że są za krótkie? Nic nie szkodzi. odnowa Leszno ma dla Ciebie rozwiązanie. Przedłużanie paznokci metodą żelową.  Jest to rozwiązanie dla kobiet, które mają problem z utrzymaniem swoich paznokci w dobrej kondycji. Dzięki temu zabiegowi możesz w sposób bezpieczny przedłużyć swoje paznokcie.

Przedłużanie paznokci metodą żelową - na czym polega?

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest bezpieczne dla naturalnej płytki twoich paznokci. Polega ona na nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej utwardzanej masy żelowej. Nakłada się ją na dokładnie oczyszczoną płytkę paznokcia. Następnie paznokcie żelowe poddawane są utwardzaniu przez naświetlanie ich specjalną lampą UV lub LED. Naświetlanie trwa ok 2-3 minuty.

Przedłużanie paznokci metodą żelową - czy jest bezpieczne?

W salonie Odnowa Leszno nie znajdziesz niebezpiecznych zabiegów. Wszystko, czego podejmujemy się jest w 100% bezpieczne dla ludzi. Nie musisz się martwić o swoje paznokcie. Wszystkie zabiegi w Odnowa Leszno wykonujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Sprawdź naszą ofertę!