Pedicure z malowaniem hybrydowym

Pedicure z malowaniem hybrydowym Leszno - Odnowa Leszno

Pedicure z malowaniem hybrydowym Leszno – Odnowa Leszno Pedicure z malowaniem hybrydowym Leszno. najczęściej takie hasło wyszukiwane jest na myśl pięknych i zadbanych stóp. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i odwiedź nasz salon Odnowa Leszno Pedicure z malowaniem hybrydowym w ostatnim czasie cieszy się sporą popularnością wśród kobiet. Jest to zabieg przyjemny z cieszącym oko finiszem. Spora grupa kobiet korzysta z tego zabiegu u nas – Odnowa Leszno.

Pedicure z malowaniem hybrydowym - na czym polega?

Zaczynamy od pedicure klasycznego. Pozbywamy się zrogowaciałego naskórka i nawilżamy stopy. Jest to absolutna podstawa. Następnie oczyszczamy płytkę paznokcia, nakładamy lakier hybrydowy i poddajemy go promieniom UV. Końcowy efekt to zadbane stopy i pięknie wyglądające paznokcie u stup. Chcesz spróbować pedicure z malowaniem hybrydowym l Lesznie? Przyjdź do Odnowa Leszno i daj porwać się przyjemności!

Ściąganie hybryd Leszno

Jeżeli Twoje Hybrydy utraciły swój blask, to oferujemy ich ściąganie. Nie przejmuj się, nasze specjalistki zajmą się Twoimi hybrydami, a Ty będziesz zadowolona!  Sprawdź naszą ofertę!