ODNOWA

Profesjonalny salon urody w Lesznie

Jeżeli chcecie poświęcić trochę czasu dla siebie i poprawić kondycję swoich ciał – dobrze trafiliście! W gabinecie kosmetycznym ODNOWA wykonujemy szereg zabiegów mających na celu ujędrnienie skóry, zadbanie o paznokcie czy likwidację niechcianego owłosienia poprzez depilację laserową. Jeśli jesteście zmęczeni i chcielibyście zafundować sobie odrobinę relaksu, proponujemy także najlepszy masaż relaksacyjny w Wielkopolsce. W naszym gabinecie kosmetycznym świadczymy usługi regeneracyjne zarówno dla pań, jak i dla panów. Jeśli jesteście zainteresowani – serdecznie zapraszamy!

Laserowa depilacja dla każdego

Depilacja laserowa niemal zupełnie odmieniła podejście do usuwania niechcianego owłosienia. Zabieg laserowy wykonuje się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu przebiegnie szybko i bezboleśnie. Dla każdego, kto chciałby położyć kres niepożądanemu owłosieniu, w naszym salonie kosmetycznym proponujemy przeprowadzenie depilacji przez odpowiednio do tego przeszkoloną kosmetyczkę.

A może chcesz zadbać o swoje paznokcie, a tym samym także o dłonie? Z naszym salonem kosmetycznym ODNOWA to nie problem!

Oferowany przez nas manicure hybrydowy wykonywany jest z należytą dbałością, co bezpośrednio przekłada się na ich piękny wygląd oraz wytrzymałość. Decydując się na paznokcie hybrydowe, gwarantujemy, że spełnią one wszelkie oczekiwania!

ZABIEGI KOSMETYCZNE

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

MASAŻE RELAKSACYJNE

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

MASAŻE TERAPEUTYCZNE

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Nasz przyjazny zespół

Profesjonalisci w swojej dziedzinie

Anna

Zuzanna

Maja

SZEROKI ZASOBY ZABIEGU SPA. OFERUJEMY RÓWNIEŻ SALONY FRYZJERSKIE.

OFERUJEMY RÓŻNE ROZWIĄZANIA SPA NA TWOJE POTRZEBY

250

Klienci

60

Terapeuci

75

Procedury

120

Zabiegi

Masaż leczniczy Leszno - Odnowa Leszno

Masaż leczniczy Leszno – Odnowa Leszno. Ciężka praca, długi czas w biurze czy opieka nad pociechami potrafi zmęczyć nasze mięśnie i kręgosłup. Ból mięśni i stawów jest dokuczliwy, a najlepszym sposobem na jego wyzbycie jest masaż leczniczy w Lesznie. Nasz salon oferuje masaż leczniczy w Odnowa Leszno.

Masaż leczniczy to forma masażu, którego celem jest wywołanie uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Osiągamy ten efekt, przez wykonanie dotyku w miejscach bolących. Wyróżniamy wiele technik tego masażu, jednak wszystkie polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, uciskania, ugniatania lub głaskania skóry. mięśni i stawów. Masaż leczniczy Leszno!

Masaż kojarzy się z czymś przyjemnym, delikatnym i zmysłowym. Są to prawidłowe skojarzenia, jednak to nie wszystko, co niesie ze sobą masaż leczniczy. Oprócz stanu rozluźnienia i polepszenia nastroju masaż leczniczy Leszno wspomaga regenerację mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej!  Masaż leczniczy Leszno – Odnowa Leszno! Sprawdź naszą ofertę!