Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp

Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp Leszno - Odnowa Leszno

Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp Leszno – Odnowa Leszno Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp Leszno. Inaczej zwany pedicure podologiczny. Jest to zabieg, dzięki któremu jest możliwe opracowanie bolesnych odcisków , pęknięć skóry,modzeli. Pozwala również na diagnozowanie i planowanie leczenia w przypadku wrastających paznokci, grzybicy, łuszczycy, płaskostopia, brodawek wirusowych oraz palców młotkowatych. Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp w Lesznie wykonasz w salonie Odnowa Leszno!

Opracowanie kosmetyczne podeszwy stóp w Lesznie

W Lesznie znajdziesz kilka salonów urody. Jednak, który jest najlepszy? Salon Odnowa Leszno charakteryzuje się wysokimi standardami wykonywanych zabiegów. Nasza kadra pracownicza jest odpowiednio przeszkolona i wykształcona. Nie musisz się bać, że coś pójdzie nie tak. Za każdym razem podchodzimy d zabiegów z należytą starannością.

Opracowanie podologiczne w Lesznie - koszt

Opracowanie kosmetyczne stóp w Lesznie wykonują nieliczne salony. U nas możesz skorzystać z tego zabiegu. Jednorazowy koszt wymienionej usługi to zaledwie 70 złotych. Jest to bardzo niska cena za tak profesjonalną usługę. Nie zastanawiaj się, tylko skontaktuj się z Odnowa Leszno i umów się na zabieg!  Sprawdź naszą ofertę!