Manicure klasyczny

Manicure Klasyczny - Odnowa Leszno

Manicure klasyczny Leszno – Odnowa Leszno Manicure klasyczny w Lesznie. Czym jest manicure klasyczny? Jest to nic innego jak klasyczny zabieg, który polega na skróceniu  i opiłowaniu płytki paznokcia. Zabieg jest naprawdę prosty i przyjemny. Po skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia przechodzimy do zamknięcia łusek paznokcia. Do tej czynności posługujemy się pilnikiem. Kolejny etap to usunięcie cążkami narośniętych na płytkę skórek. Manicure klasyczny kończymy polerowaniem, malowaniem i nałożeniem oliwki nawilżającej.

Manicure klasyczny - dodatek

Manicure klasyczny to nie tylko podstawowe zabiegi upiększające Twoje paznokcie. W ofercie uzupełniającej manicure klasyczny oferujemy dodatkową pielęgnację, która wzmacnia płytkę paznokcia profesjonalną odżywką. 

Manicure klasyczny - dla kogo jest?

Manicure klasyczny oferowany w salonie Odnowa Leszno przeznaczony jest dla każdej kobiety i… mężczyzny. Przecież nikt nie powiedział, że tylko kobiety mogą dbać o swoje paznokcie. W naszym salonie często obsługujemy mężczyzn w różnym wieku. Z naszych usług korzystają młodzi, jak i starsi mężczyźni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z manicure klasycznego w salonie Odnowa Leszno. Sprawdź naszą ofertę!