Manicure Francuski

Manicure Francuski - Odnowa Leszno

Manicure Francuski Leszno – Odnowa Leszno. Twoje paznokcie nie są w najlepszej kondycji? Szukasz sposobu na przywrócenie im dawnego blasku? Nie szukaj dalej! Salon Odnowa Leszno oferuje manicure Francuski, który szybko i widocznie zregeneruje płytkę Twoich paznokci!

Manicure Francuski - co to?

Manicure francuski oferowany w salonie Odnowa Leszno to zabieg, którego celem jest szybki i widoczny efekt zdrowej płytki paznokcia.  Zabieg zaczyna się od piłowania płytki paznokcia do odpowiedniego kształtu. Uprzedzamy Twoją odpowiedź – tak, mamy bogaty zbiór wzorników, dzięki któremu znajdziesz coś dla siebie. Następnym etapem jest nałożenie dwóch lakierów. Jeden z nich to lakier kryjący – białym pokrywamy wystające za opuszki palców “półksiężyce”, natomiast całość pokrywamy transparentnym

Manicure Francuski - jakość do ceny

Salon Odnowa Leszno to profesjonalne miejsce, w którym zaznasz najwyższej jakości usług. Nie musisz martwić się o koszty. Nasz salon jest profesjonalny i nasza oferta kierowana jest do wszystkich. Na zabiegi z naszej oferty stać wszystkich!  Nie zastanawiaj się! Wybierz usługę, ustal termin i ciesz się efektami naszej pracy! Wykonujemy najlepszy manicure Francuski w Lesznie! Sprawdź naszą ofertę!