Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy Leszno - Odnowa Leszno

Kwas hialuronowy Leszno – Odnowa Leszno Zabieg z kwasem hialuronowym Leszno. Proces, którego celem jest “odnowa”. Wykonujemy go w miejscach, które wymagają wizualnego polepszenia. Zabieg z kwasem hialuronowym opiera się na wstrzyknięciu w głąb naskórka preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczna i krystaliczną postać żelu, który dzięki swoim właściwościom uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki, czy inne niedoskonałości. Zabieg z kwasem hialuronowym w Lesznie wykonasz w salonie Odnowa Leszno!

Zabieg z kwasem hialuronowym Leszno - czy jest bezpieczny?

Pewnie nie raz przeczytałaś w internecie, że zabieg z kwasem hialuronowym jest niebezpieczny. Być może widziałaś kogoś, kto nie był zadowolony z tego zabiegu.  Możesz być spokojna, ten zabieg jest bezpieczny. Nasz personel jest odpowiednio przygotowany do wykonania zabiegu z kwasem hialuronowym w Lesznie. 

Zabieg z kwasem hialuronowym Leszno - czy jest bolesny?

Co czeka Cię w czasie zabiegu? Boisz się, że zabiegowi towarzyszy przeszywający ból? Zabieg z kwasem hialuronowym jest niemalże bezbolesny. Wykonujemy znieczulenie miejscowe, przez co ból jest niewyczuwalny. Po zabiegu pozostaje niewielka opuchlizna, która znika w ciągu zaledwie kilku godzin od zabiegu.  Sprawdź naszą ofertę!