Masaż terapeutyczny

Masaż terapeutyczny Odnowa Leszno

masaż terapeutyczny

Czy Twoje ciało jest spięte? Doświadczasz ciągłych skurczy ciała? A może jesteś w ciąży i chcesz zadbać o jej zdrowy przebieg i zdrowie maluszka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Odnowa Leszno oferuje wszystko czego potrzebujesz a nawet więcej! Odwiedź Odnowa Leszno i przyjdź na masaż leczniczy! Twoje bóle znikną w mgnieniu oka! Masaż leczniczy jest idealnym rozwiązaniem w kwestii przeciążenia kręgosłupa, bólów reumatycznych, przy złamaniach czy urazach kończyn. Dobrze też pomyśleć aby w tym wypadku połączyć go z rehabilitacją. Innym rodzajem masażu leczniczego – jest masaż sportowy. Korzyści płynące z masażu sportowego to chociażby zmniejszenie zmęczenia po wysiłku fizycznym, czy też rekonwalescencja  mięśni. Kolejnym rodzajem masażu zdrowotnego jaki oferuje Odnowa Leszno jest drenaż limfatyczny. Ma on za zadanie usunąć zastoje limfatyczne czy tez obrzęki powstałe w wyniku operacji.

Masaż bańką chińską nie tylko na przeziębienia

Odnowa Leszno oferuje masaż bańka chińską. Zapisz się już dziś! Masaż ten ma niezwykłe właściwości lecznicze. Masaż polega na zasysaniu skóry za pomocą 4 baniek. Sprawdza się tylko nie przy schorzeniu pleców czy kręgosłupa. Kolejne korzyści płynące z masażu bańką chińską to chociażby zniwelowanie pomarańczowej skórki czy też modelowanie skóry i ujędrnienie ciała.

Masaż prenatalny – zadbaj o Wasze zdrowie!

Masaż prenatalny nie bez powodu staje się coraz popularniejszy w Polsce.  Bądź w pełni świadomą mamą i zapisz się już dziś! Masaż prenatalny ma za zadanie zadbać o prawidłowy przebieg ciąży – czyli Twoje zdrowie i zdrowie Twojego maluszka. Na masaż warto zapisać się między 3 a 8 miesiącem ciąży. Jest on całkowicie bezpieczny, gdyż wykonywany jest w dogodnej dla przyszłej matki pozycji. Korzyści płynące z masażu to chociażby odprężenie matki, wpływające pozytywnie na prawidłowy rozwój maluszka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • drenaz-limfatyczny

  Drenaż limfatyczny

  80.00140.00

  Drenaż limfatyczny Leszno – fizjoterapia jest pomocna w wielu sytuacjach. Przyjdź do salonu Odnowa Leszno i daj sobie pomóc!

 • Masaż bańką chińską

  60.00140.00

  Masaż z bańką chińską Leszno – masaż w połączeniu z bańką chińską potrafią przynieść zaskakująco dobre efekty!

 • masaz-leczniczy

  Masaż leczniczy

  100.00130.00

  Masaż leczniczy Leszno – uporczywe bóle mięśni nie dają Ci spokoju? Umów się na masaż leczniczy w Odnowa Leszno!

 • maaz-prenatalny

  Masaż prenatalny

  110.00150.00

  Masaż prenatalny Leszno – jak każda matka kochasz swoje nienarodzone dziecko. Okaż mu swoją miłość i przyjdź na masaż prenatalny!

 • masaz-sportowy

  Masaż sportowy

  100.00150.00

  Masaż sportowy Leszno – Twoja aktywność fizyczna daje o sobie znać w postaci bolących mięśni? Daj im trochę relaksu w Odnowa Leszno!

 • Voucher w Odnowa Leszno

  Minimalna wartość: 50.00

  Spraw bliskiej osobie chwilę relaksu. Zakup vouchera na zabiegi w naszym salonie urody to idealny prezent na każdą okazję. Każdy voucher dostarczany jest przez kuriera pod same drzwi pod wskazany w wysyłce adres. Dodatkowo dla każdego vouchera istnieje możliwość dodania prezentu w postaci czekoladek, bukietu róż oraz wina.

  *Ważność vouchera do 2 miesięcy od daty zakupu. Przy zakupie Vouchera powyżej 1000 zł – czas na wykorzystanie ustalany indywidualnie.